Firmamız 1974 yılında Gebze`de kurulmuş ve günümüze kadar birçok proje de yer almıştır. Üstlenmiş olduğu tüm bu projeleri başarı ile bitirip zamanından önce ilgili kuruluşlara teslim etmiştir. İlk kurulduğunda işlerine fabrika kazısı ile başlayan firmamız zamanla büyümüş ve kısa zamanda Gebze ve etrafındaki belediye ve inşaat firmalarına taşeronluk hizmetlerinde bulunmuş ve müşterilerine her zaman işlerini belirtilen zamandan önce teslim etme başarısını göstermiştir.

Firmamızın amacı alanında çağın teknolojisini yakalayıp iş verimini arttırıp, maliyetleri düşürüp müşterisine en ucuz ve kaliteli hizmeti sunmaktır. Şu anda firmamız amacına ulaşmış olup müşteri portföyünü edinmiş olduğu bu anlayış ve hizmet sayesinde günden güne arttırıp Türkiye`nin diğer bölgelerine kadar yaymıştır.

Firmamız yeni model 80`i aşmış araç parkına sahip olmakla beraber, hepsi alanında uzman 90 personeli ile hafriyat ve taşeronluk hizmetlerini devam ettirmektedir.


Misyonumuz

Yüzyılın inşaat teknolojilerine sahip güçlü altyapı iş deneyimi ve makine parkı ile insanların, kurumların güven duyarak taleplerinin karşılandığı merkez olmak ve çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek hizmet etmeyi vizyon edindik.


Kalite Politikamız

Tecrübeli kadrosuyla güvenilir, kaliteli, ilkeli ve hızlı bir şekilde hizmet vermeyi prensip edinen firmamız, yenilenen makina parkıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorunsuz çalışmaya özen göstermektedir.

0

Yıllık Deneyim

0

Makinalık Parkur

0

Kurumsal Referans

0

Tamamlanmış Proje